CNC DIELENSKÉ SKRINE

CNC DIELENSKÉ SKRINE BOTT

Dielenský nábytok Bott môže byť pomocou vnútorných odkladacích systémov premenený na CNC odkladací systém, ktorý poskytuje bezpečné úložisko pre drahé a citlivé CNC nástroje.

  • šírka 800 mm x hĺbka 525 mm x rôzne veľkosti výšky
  • dvierka môžu byť z vnútra pokryté dierovaným alebo drážkovým systémom
  • nosnosť zásuvky je 75 kg, do zásuvky sa môžu vložiť rámy pre CNC nástroje

SYSTÉM CNC PRE ZÁSUVKY

Takto vybavené zásuvkykové skrinky vhodné na skladovanie veľkého počtu CNC nástrojov, ktoré sú bezpečne uložené a ľahko dostupné. CNC rám je možné vložiť do skríň a zásuvkových skriniek dielenského nábytku Bott, pričom do tohto rámu sa vkladajú vložky pre CNC nástroje. CNC rámy sú k dispozícii v prevedení dva, tri, alebo štyri rady a môžu byť vysoké 80 alebo 125 mm. Systém je vhodný pre všetky šírky a hĺbky zo sortimentu dielenského nábytku Bott.

SYSTÉM VYSÚVANIA PRE CNC NÁSTROJE

Systém vysúvania pomocou rámu môže byť priamo integrovaný do dielenských skríň Bott, ktorý umožňuje ukladanie CNC nástrojov priamo do jeho rámu. Vďaka kvalitným použitým ložiskám táto vysúvacia polica s rámom má nosnosť až 80 kg, celková výška vysúvacieho systému je 220 mm.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov