Ekatalóg

OBJEDNAJTE DIELENSKÝ NÁBYTOK ONLINE

Objednajte si dielenský nábytok Bott pohodlne pomocou ekatalógu.

ZOBRAZIŤ EKATALÓG
KATALÓGY NA STIAHNUTIE

ORGANIZÁCIA MIESTA BOTT PERFO

Organizácia pracovného miesta Bott Perfo je jednoduchý prispôsobivý a priestorovo úsporný systém na ukladanie nástrojov, malých častí a spotrebného materiálu. Bott Perfo systém je integrovaný do pracovísk, ktoré využívajú princípy štíhleho riadenia a prinvípy 5S. Systém poskytuje pomocou sortimentu rôzynch držiakov nástrojov, malých košov a plastových boxov veľa možností ako maximalizovať pracovné miesto.

ŠIROKÁ PONUKA

Rovnako ako u ostatných systémov Bott, Perfo systém ponúka širokú škálu možností ako zariadiť pracovisko. Sortiment Perfo systému zahŕňa panely, ktoré sa umiestňujú na steny, samostatne stojace panelové stojany, alebo systém Perfo je integrovaný do skríň a pojazdných pracovných vozíkov. Perfo systém môže byť doplnený o drážkový systém, ktorý umožňuje prichytenie rôznych plastových boxov.

ROZŠÍRITEĽNÉ RIEŠENIE

Perfo panely boli navrhnuté tak, aby umožňovali vytvoriť ucelený systém od jedného konca k druhéhemu a to bez zbytočných rušivých elementov (medzier).

INTEGROVANÝ DO SORTIMENTU BOTT

Systém Bott Perfo je integrovaný do väčšiny produktov sortimentu Bott. Perfo systém je integrovaný do dielenského nábytku Bott alebo aj do Bott zariadenia do úžitkových vozidiel.

DRÁŽKOVÝ SYSTÉM

Drážkový systém možňuje uchytiť plastové boxy, ktoré sú vhodné na ukladanie rôznych menších komponentov a spotrebného materiálu. Plastové boxy sú dodávané v šiestich veľkostiach a štyroch farbách. Všetky boxy sú dodávané s popisnými štítkami.

SAMOLEPKY

Samolepky umožňujú rýchlu vizuálnu kontrolu uložených nástrojov alebo aj rýchle vrátenie správneho nástroja na správne miesto.

MOBILNÝ PANEL

Mobilný panel umožňuje jednoduchú distribúciu nástrojov a drobných komponentov po celom pracovisku.

FAREBNÝ VÝBER

Panely sú k dispozícii v modrej, sivej, červenej, alebo grafitovej farebnej úprave.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov