Ekatalóg

OBJEDNAJTE DIELENSKÝ NÁBYTOK ONLINE

Objednajte si dielenský nábytok Bott pohodlne pomocou ekatalógu.

ZOBRAZIŤ EKATALÓG
KATALÓGY NA STIAHNUTIE

PRACOVNÉ VOZÍKY

POJAZDNÉ PRACOVNÉ VOZÍKY A STOLY

Sortiment pojazdných vozíkov a pracovných stolov do dielní Bott poskytuje flexibilnú a bezpečnú prepravu nástrojov, zariadení a komponentov a dokonca aj celých pracovných staníc. Pojazdné pracovné stoly zachovávajú všetky kvalitné vlastnosti statických stolov: naviac sú doplnené o kvalitné kolieska a madlá.

POJAZDNÉ ZÁSUVKOVÉ VOZÍKY

Pojazdné zásuvkové vozíky si zachovávajú všetky vlastnosti statických zásuvkových skriniek a naviac zvyšujú pohodlie pri manipulácii. Zásuvky poajzdných vozíkov sú doplnené o spúšťací bezpečnostný prvok, ktorý zabezpečuje, že pri manipulácii s vozíkom sa zásuvky neotvárajú.

POJAZDNÉ DIELENSKÉ VOZÍKY VHODNÉ NA ÚDRŽBU

Pojazdné dielenské vozíky obsahujú zásuvky a skrinky s otváracími dvierkami, ktoré sú k dispozícii v rôznych prevedeniach.

POJAZDNÉ PRACOVNÉ STOLY

Pojazdné pracovné vozíky Bott sú dostupné v prevedeniach ako odolná a jednoduchá konštrukcia, alebo ako stôl so skrinkami a zásuvkami. Vďaka pevným kolieskam pracovné stoly môžu vytvoriť ideálnu pracovnú stanicu. Okrem toho, stoly s jednoduchou konštrukciou môžu byť doplnené o rôzne skrinky a majú nastaviteľnú výšku nôh.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov