Ekatalóg

OBJEDNAJTE DIELENSKÝ NÁBYTOK ONLINE

Objednajte si dielenský nábytok Bott pohodlne pomocou ekatalógu.

ZOBRAZIŤ EKATALÓG
KATALÓGY NA STIAHNUTIE

DIELENSKÝ NÁBYTOK BOTT

Dielenský nábytok Bott je určený pre náročnejšie aplikácie. Sortiment dielenského nábytku Bott sa skladá z pracovných vozíkoch, dielenských skríň, zásuvkových skriniek a pracovnývh vozíkoch. Sortiment dielenského nábytku môže byť doplnený o integrovaný Bott Perfo panel.

ERGONOMICKÝ DIZAJN A PROFESIONÁLNY ŠTÝL

Sortiment dielenského nábytku Bott je navrhnutý s ohľadom na ergonómiu tak, aby jeho používanie bolo veľmi praktické. Tento praktický dizajn je doplnený o možnosti rôzneho farebného vyhotovenia a rôznej úpravy povrchu. Dielenský nábytok Bott odráža profesionálny prístup.

MODULÁRNY DIZAJN

Dielenský nábytok Bott je modulárny. Znamená to, že si môžete nakombinovať rôznu výbavu - presne podľa požiadaviek. Modulárnosť ďalej zabezpečuje to, že pracovný priestor môže byť kedykoľvek v budúcnosti rozšírený.

VYSOKÁ NOSNOSŤ PRODUKTOV

Sortiment dielenského nábytku Bott je navrhnutý tak, aby obstál v skúške času. Je vyvinutý aj pre podporu vyššej nosnosti. Osvedčená kvalita je dôkazom dlhej životnosti zatiaľ čo prísne testovanie je dôkazom silnej odolnosti.

ŠIROKÁ ŠKÁLA PRÍSLUŠENSTVA

Rozsiahly sortiment príslušenstva zabezpečuje, že dielenský nábytok Bott môže byť navrhnutý presne podľa požiadaviek.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov